KURUMSAL

2000 Yılından günümüze sandalye ve masa sektöründe, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı kendimize ilke edindik. 

Sürekli gelişen teknolojiye paralel olarak, ürün gruplarımızı ve kalitesini en üst seviyede bulundurmakta kararlıyız. Bünyemizdeki uzman teknik kadro tarafından yapılan AR-GE çalışmaları sayesinde öncülüğümüzü devam ettirmekteyiz. 

Bu başarılı grafikteki ayrıcalığı, yalnızca üretim aşamasındaki yüksek performans ile değil, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerimiz ile de desteklemekteyiz. Kendi üretimimiz olan birçok yeni ürünün yanı sıra, temsilcisi olduğumuz Siesta, Tavilo ve Gentaş firmalarının iç ve dış mekan mobilyaları Okul ve Ofis mobilyaları ile de siz değerli müşterilerimize yepyeni konsept ürünler sunmaktayız. 

Mimar ve dekoratörlerimize hizmet vererek; otel, restaurant, cafe, bar, hastahane, okul, ofis, hava limanı ve iş merkezi gibi özel projelerinde, istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız.

15 Yıllık tecrübemiz ile koşulsuz, devamlı müşteri memnuniyeti ve sektörümüzde, daha mükemmeli sunmaya azmettik. İmalatımızda birçok ürün bulunmaktadır. Farklı döşemede, farklı renklerde üretebildiğimiz ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunlar evlerimizde, düğün salonlarında, kahvehanelerde, lokallerde ve lokanta tarzı mekanlarda kullanılan ürünlerdir.

- Fatih YILDIZ -